Santiment: Patlama Yaşayan Bu Altcoin Daha Fazla Yükselebilir!

Kripto para piyasası SEC’in Kraken’e karşı açtığı davanın ardından yeninden kırmızı bölgeyi girdi. Bununla birlikte, yükseliş görünümünü koruyan kripto paralar da yok değil. Bunlardan birisi de modüler bir Blockchain ağı olan Skale Network’un yerel tokeni olan SKALE. Altcoin projesi son zamanlardaki performansıyla dikkatleri çekmeyi başardı. On-chain analitik platformu Santiment de token için daha fazla yükseliş bekliyor.

Santiment: Bu altcoin fiyatının daha fazla yükselme potansiyeli var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası haftaya yükseliş görünümüyle başladı. Bununla birlikte, Salı günü gelen bazı olumsuz haberler piyasadaki havayı aniden değiştirdi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), önde gelen kripto borsalarından Kraken’e dava açtı. Buradaki kritik konu ise borsanın listesinde yer alan bazı altcoin projelerine yine ‘menkul kıymet’ etiketini yapıştırdı. Bu da piyasada bir tedirginlik yarattı ve tokenleri kırmızı bölgeye itti.

Bununla birlikte, piyasada güç göstermeye devam eden tokenler de yok değil. Bunlardan birisi de modüler bir Blockchain ağı olan Skale Network (SKALE). Skale, Ethereum’a ölçeklenebilirlik getirmek üzere tasarlanmış bir proje. Altcoin, son bir hafta içinde yaklaşık %109’lük bir performans gösterdi. Bu da piyasa oyuncularının dikkatlerini çekti. On-chain analitik platformu Santiment, bu duyarlığa dikkat çekiyor ve token fiyatında daha fazla yükseliş olabileceğini belirtiyor. Bu bağlamda Santiment, X hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı:

Skale Network, artan adres büyümesiyle Ağustos ortasından bu yana piyasa değerini üç kattan fazla artırdı. Tasfiye edilen short’lar genellikle değerleri daha yükseğe itmek için roket yakıtı görevi görür. Bu yüzden, traderlar bir geri çekilme beklemeyi bırakana kadar SKL daha da yükselebilir.

SKALE fiyat performansı

Skale Network (SKALE) fiyatı basın zamanında da yükselişine devam ediyordu. Altcoin, gün içinde tırmandığı zirvesinden aşağı kaysa da günlük bazda yaklaşık %15 artışla işlem görüyordu. Bunun yanında SKL, haftalık grafiğinde %98’in üzerinde değer kazandı. Tokenin aylık performansı ise %163 gibi oldukça tatmin edici bir orana işaret ediyor.

SKALE haftalık fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Santiment: Balinalar bu tokeni biriktiriyor!

Bu arada, Santiment güçlü artışıyla dikkatleri çeken bir diğer altcoin olan Chainlink’e de bakıyor. On-chain analitik platformu, LINK’ın performansını ve büyük ölçekli traderların ilgisini değerlendiriyor. Bu doğrultuda Santiment, LINK için şu bilgileri veriyor:

Chainlink’in 7,40 doların altında fiyatlandırıldığı 17 Ekim’e geri dönersek, en büyük 200 cüzdan aniden 40,18 milyon LINK ekledi. 2 gün sonra başlayan süreçte, token 25 gün içinde %125 artış gösterdi ve şu anda yaklaşık 14,60 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu cüzdanlar o zamandan beri yüksek kalmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x