Çılgına dönüp sandalye fırlatmıştı! Olaylı Survivor konseyi sonrası Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama

Survivor All Star’da kıyasıya mücadele yaşanırken, gerilim dozu da her geçen gün giderek artıyor. Son olarak Nagihan Karadere ile Aleyna Kayaycıoğlu arasındaki tartışma ada konseyinde fiziksel temas boyutuna geçti. Nagihan’ın takım arkadaşını sert şekilde itmesi sonrası Acun Ilıcalı devreye girmek zorunda kaldı.

“HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN”

Fenomen yarışmanın yapımcısı, “Bu kıza yaptıklarınız oldu mu şimdi? Kahkahalar atıyorsunuz, yarışmacı bir kızı ağlattınız. ‘Durun’ diyorum, duramıyorsunuz. Hepimize yazıklar olsun. Böyle bir şey olur mu! Oy kullanırken kızı itiyorsun. Bu programda sizin hakkınızda kimse konuşmayacak mı? Siz ne istiyorsunuz? Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Ne istiyorsunuz, kavga mı kaos mu!” diye bağırdıktan sonra sandalyeyi fırlattı.

KONSEYİ YARIDA KESTİ!

Acun Ilıcalı’yı ilk kez böyle görenler çok şaşırırken; ünlü televizyoncu, “Rahat durulamıyor mu bu programda? Ne battı size! Kendinizden başka hiçbir şey düşünmüyorsunuz. Bana onu dediler, bana bunu dediler… Normal duramıyor musunuz? Hakaret etmeden bir hayat yok mu? Tamam abi herkes gitsin, ne yapıyorsanız yapın” sözleriyle programı terk etti. Böylece ada konseyi tamamlanamadı.

NEDEN BU KADAR ÇOK SİNİRLENDİ?

Eser-Berfu Yenenler çiftinin sunduğu programa konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında olaylı Survivor gecesini dair konuştu ve neden bu kadar sinirlendiğini açıkladı.

“İKİ VİDEO GÖSTERSEM ŞOK GEÇİRİRSİNİZ”

Ilıcalı, Berfu Yenenler’in “Ne istiyorlarmış Acun abi tam olarak?” sorusuna şu cevabı verdi:

Rahmetli babamın bir lafı vardı, ‘rahat battı’ diye. Gerçekten Survivor’da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz yaşadıklarımızın. Yayıncılık kuralları gereği gösterdiğimiz özenden dolayı yüzde 75’ini yayınlamadık. İki video göstersem şok geçirirsiniz.

“RAHAT TAVIRLARI BENİ ÇILDIRTTI”

Eser Yenenler’in sandalyeyi fırtlattığı anı sorması üzerine ünlü yapımcı, “Kırmamaya çalıştım. Biz de insanız sonuçta. Ben de çok nadir sinirlendirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı, onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim; inşallah iyi bir sezon olur” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x