Analist, Şubat’ta İzlenecek 5 Altcoini Açıkladı: INJ Coin de Var!

Şubat ayı yaklaşırken, kripto para piyasası çeşitli altcoinler arasındaki heyecan verici gelişmelere hazırlanıyor. Analist Valdrin Tahiri, Horizen (ZEN), Radiant Capital (RDNT), Injective (INJ coin), Beldex (BDX) ve SKALE (SKL)’den gelen önemli güncellemeleri vurgulayarak fiyatları üzerindeki potansiyel etkileri öne sürüyor.

INJ coin ve o altcoinlere Şubat ayında dikkat

Horizen’de kritik mainnet yükseltmesi

Horizen, 7 Şubat 2024’te Hard Fork yoluyla önemli bir ana ağ (mainnet) yükseltmesi olan ZEN 5.0.0’a girecek. Bu yükseltme, korumalı adreslerde değişiklikler getirerek zk-SNARK şifreleme teknikleri yoluyla gizliliği artırıyor. Olumlu haberlere rağmen ZEN fiyatı, günlük grafikte de görüldüğü gibi düşüş eğilimi gösteren zorluklarla karşı karşıya. Valdrin Tahiri, bir patlama meydana gelmesi durumunda %45’lik bir artış da dahil olmak üzere potansiyel senaryoların ana hatlarını çiziyor.

Radiant Capital (RDNT) için airdrop duyurusu kritik

Radiant Capital, Arbitrum’da dinamik likiditeyi (dLP) 16 Şubat 2024’e kadar kilitleyenler için bir airdrop duyurusuyla ortalığı karıştırdı. Valdrin Tahiri, RDNT’nin fiyat hareketlerini analiz ediyor ve 0,29 dolarlık direncin aşılması durumunda potansiyel %16’lık bir artışa işaret ediyor. Diğer bir senaryo ise yükselen destek trend çizgisinin kırılması durumunda %15’lik bir düşüş.

INJ coin: Yeni dApp lansmanı ufukta

Injective, ana ağda başlatılan yeni bir merkezi olmayan uygulamanın (dApp) ortaya çıkışıyla dikkat çekiyor. Valdrin Tahiri, günlük grafikte simetrik üçgen formasyonunu izlemenin önemini vurgulayarak, bir kırılmaya veya kırılmaya bağlı olarak sırasıyla %20’lik potansiyel bir artış veya %22’lik bir düşüşe işaret ediyor.

Beldex (BDX) için hard fork duyurusu

Beldex, 4 Şubat 2024’te yapılması planlanan Bern Hardfork ile büyük bir dönüşümün eşiğinde. Güncelleme, Beldex Adlandırma Sistemi (BNS) aracılığıyla yeni özellikler sunuyor ve bir yazma mekanizması uyguluyor. Aşağı yönlü alçalan üçgen formasyonuna rağmen Valdrin Tahiri, bir kırılma meydana gelmesi durumunda %28’lik bir artış öneriyor.

SKALE (SKL), izlenecek altcoinlerin sonuncusu

SKALE, 1 Şubat’ta SKALE Chain ödemelerini tanıtmasıyla listeyi sonlandırıyor. Blockchain, sıfır gas ücreti ve benzersiz fiyatlandırma modeliyle öne çıkıyor. Valdrin Tahiri’nin analizi, SKL fiyatının yükselmeye devam etmesi durumunda potansiyel olarak %30’luk bir artışa işaret ediyor. Buna karşın, 0,068 doların altına kırılma durumunda %45’lik bir düşüş söz konusu. Bu altcoin’ler Şubat 2024’te dikkate değer gelişmelere hazırlanırken, kripto para piyasası dinamik olmaya devam ediyor. Yatırımcıların ve meraklıların dikkatli olmaları ve potansiyel fiyat hareketleri açısından bu projeleri yakından izlemeleri tavsiye edilmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x